بیش از ۸۰٪از دانش‌آموزانی که در سال‌های گذشته با کتاب‌های تعاملیِ انستیتو ریاضیاتِ سیستان، ریاضی یاد گرفته‌اند و خود را برای آزمون‌ها آماده کرده‌اند، در آزمون‌های ورودیِ مدارسِ خاص (تیزهوشان و  انرژی اتمی) پذیرفته شده‌اند. 

من هم شروع می‌کنم

​کتابی  که  نو  می‌شود  به  خاطرِ  طبیعت

​مزایای استفاده از کتابِ تعاملیِ سیستان

۱. بدونِ رفتن به کلاس‌های شلوغ و گران‌قیمت، ریاضیاتِ باکیفیت یاد می‌گیرید.

۲. مهم نیست در کجا زندگی می‌کنید، می توانید از بهترین امکاناتِ آموزش ریاضی استفاده کنید. 

۳. نیاز به تهیهٔ کتاب‌های کمک‌درسیِ گوناگون ندارید، با داشتنِ کتابِ تعاملیِ همراه‌آزمونِ سیستان، همهٔ مسئله‌های مهم و آموزش های لازم را دریافت می‌کنید.

۴. در کاهشِ تولید و استفادهٔ کاغذ و از بین رفتنِ درختان مشارکت می‌کنید. 

۵. به راحتی و در هرکجا (با موبایل یا تبلت یا لپ‌تاپ) به محتوای متناسب با سطحِ تحصیلیِ خودتان دسترسی دارید.

۶. با آزمون‌هایی که در کتاب وجود دارند، 
می‌توانید میزانِ پیشرفتِ خودتان را بسنجید و نمره بگیرید؛ نقاط ضعفِ خود را پیدا کنید و با استفاده از منابعِ آموزشیِ کتاب، آن‌ها را برطرف کنید.

۷. با شرکت در آزمون‌های دوره‌ایِ شبیه‌سازی که درونِ کتاب برگزار می‌شود، میزانِ آمادگیِ خود را در مقایسه با هم‌سالانتان  بسنجید. 

۸. محتوای آموزشیِ کتاب و بانکِ سؤالاتِ آن هر هفته تکمیل و به روز می‌شوند  و برخلافِ کتاب های چاپی به محتوایی نامحدود دسترسی دارید.

 کتابِ تعاملی برای چه کسی مناسب است؟

۱. دانش‌آموزانی که می خواهند ریاضیاتِ درست و با کیفیت یاد بگیرند اما نمی‌دانند از چه کتاب کمک‌آموزشی‌ای باید استفاده کنند؛  کتابِ تعاملیِ سیستان تقریباً همهٔ  کتاب‌های مفید را یک‌جا گردِهم آورده است. 

۲. دانش‌آموزانی که می خواهند در آزمون‌های ورودیِ مدارسِ خاص شرکت کنند؛ در این کتاب تمامِ سؤال‌های سال‌های گذشتهٔ آزمون‌های ورودیِ ششم‌به‌هفتمِ تیزهوشان، مجموعه مدارسِ انرژی اتمی در شهرهای مختلف (دختران و پسران) و تعداد زیادی از سؤال‌های آزمون‌های ورودیِ مدارسِ علامه طباطبایی و  مجموعه مدارسِ سلام آورده شده است. 

۳.دانش‌آموزانی که می‌خواهند در آزمون‌های بین‌المللی مانند مسابقاتِ کانگورو، چالشِ ببراس یا مسابقاتِ علوم کامپیوترِ بیور (دانشگاه واترلو کانادا) شرکت کنند؛ در این کتاب می‌توانید تمامِ مسئله‌های سال‌های گذشتهٔ این آزمون‌ها را ببینید، خود را محک بزنید و امتیاز بگیرید. سپس با دیدنِ مطالبِ آموزشی (ویدئو و متن) برای شرکت در این آزمون‌ها آماده شوید. 

۴. دانش‌آموزانی که در یادگیریِ مطالبِ کتابِ درسی مشکل دارند؛ در این کتابِ تعاملی تمامِ مفاهیمِ کتابِ درسیِ ریاضی مرور می‌شوند و تمامِ صفحاتِ مهم بررسی می‌شوند. همچنین تعداد زیادی تمرینِ متناسب با سطحِ دانش‌آموز در این کتاب وجود دارد. 

۵. دانش‌آموزانی که می‌خواهند خود را برای آزمون‌های دی‌ماه و امتحاناتِ نهایی پایانِ سال آماده کنند؛ در کتابِ همراه‌‌آزمونِ انستیتو ریاضیاتِ سیستان تعدادِ زیادی از آزمون‌های نهاییِ شهرهای مختلف در سال‌های گذشته را با پاسخ خواهید یافت. 

با استفاده از کتابِ تعاملیِ انستیتو ریاضیاتِ سیستان با هزینه‌ای  منصفانه به با کیفیت‌ترین منابعِ آموزشی ریاضی دسترسی خواهید داشت.  

استفاده از کتابِ تعاملی چه منفعتی برای من ایجاد می کند؟

قبل از کتابِ تعاملیِ سیستان

سردرگم بودن به دلیلِ وجودِ تعداد زیادی کتابِ کمک‌آموزشی که هر کدامشان چند بخش خوب  داشت. 

دردسرهای پیدا کردنِ آموزشگاه‌های خوب و دسترسی به جزوه‌های معلم‌های خوب که اغلب بی‌نتیجه می‌ماند.

نامعلوم بودنِ وضعیتِ پیشرفتِ تحصیلی با استفاد از کتاب‌های چاپی که فقط سؤالات و در بهترین حالت، پاسخِ آن‌ها را در اختیار می‌گذاشتند و امکانِ سنجش و خودآزماییِ واقعی نداشتند. 

جدا از هم بودنِ منابعِ آموزشیِ تصویری (در آپارات، یوتیوب، تلگرام و...) از متن‌های آموزشی (در کتاب و فایلِ پی‌دی‌اف و...) که باعث عدم تمرکز می‌شد.  

 اشتباه در انتخابِ کتابِ متناسب با سطحِ آموزشی که باعث بی‌فایده شدنِ استفاده از اغلبِ کتاب های موجود در بازار می‌شد.
​​​​​​​


بعد از کتابِ تعاملیِ سیستان

 √ دسترسی به همهٔ منابعِ خوبِ آموزشی  در یک جا.
 

 دسترسی  سریع به منبعِ مورد تأیید بهترین معلم‌های کشور. 
​​​​​​​
 پیگیریِ پیشرفتِ تحصیلی و خودآزمایی  با کمکِ هوشِ مصنوعی.

​​​​​√ دسترسی به متن و ویدئو و آزمون، همگی در یک منبعِ همواره در دسترس.

 استفاده از منابعِ مناسبِ  سطحِ تحصیلی از طریقِ تعیین‌ِ سطح.

بعد از هر تمرین، بازخوردِ اختصاصی و متناسب با سطحِ خودتان را دریافت کنید و از توصیه‌های هوشِ مصنوعی کتاب برای بهتر شدن استفاده کنید. 

بازخوردِ اختصاصی

ثمراتِ استفاده از کتابِ تعاملیِ سیستان برای دانش‌آموز

√​​​​​​​ تا دو برابر شدنِ شانسِ قبولی در آزمون‌های ورودی

√​​​​​​​ دریافتِ منظمِ گزارشِ پیشرفتِ تحصیلی 

√ صرفه‌جویی در زمان و استفاده از تنها یک منبعِ آموزشی

√​​​​​​​ یادگیریِ ریاضیات آن‌گونه که دانش‌آموزان در بهترین مدارس به آن دسترسی دارند.

هم ریاضیِ خوب یاد بگیرید
هم آزمون‌های مهم را هَک کنید!
من هم هستم

المپـیـــــــــــــــاد

سبد خرید