ریاضی ورزی

ریاضیاتِ مدرسه‌ای
ریاضیات دانشگاهی
علوم کامپیوتر
ریاضیات و زندگی
آمادگی برای آزمون های بین المللی
المپیــــاد
تصمیم گیری دربارۀ خطوط موازی، دست‌کم سه نوع ریاضیات مختلف را بوجود می‌آورد که این موضوع نشان‌دهنده پویایی و اهمیت خلاقیت در ریاضیات است. ریاضی ورزی یا ریاضی سازی یعنی بیان چیزی با ریاضیات

کلیک کنید تا مطالب و دوره‌ها برایتان باز شود. ​​​​​​​

​هر فعالیتی در ریاضیات مانند خواندن، حل مسئله، نوشتنِ مقاله و شرکت در کلاس را می‌توان ریاضی‌ورزی نامید. اگر شما هم ریاضیات را دوست دارید،

ریاضیاتِ دانشگاهی
آزمون‌های بین‌المللی

​در بخش ریاضیاتِ مدرسه‌ای منابع مختلفی را خواهید یافت. وبلاگ ریاضی، دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی و کتاب‌های تعاملی. این منابع برای کسانی مناسب است که می‌خواهند در درس ریاضیات مدرسه پیشرفت کنند و همین‌طور کسانی که  قصد شرکت در آزمون‌های ورودی مدارس را دارند. در این زمینه، انستیتو ریاضیات سیستان از گروه‌های پیشرو است. به طوری که اغلب شرکت‌کنندگان در دوره‌های ما در آزمون‌های ورودی مدارس انرژی اتمی و تیزهوشان قبول می‌شوند​​​​​​​. برای اینکه مستقیماً به منابع مرتبط با آزمون‌های ووردی مدارس انرژی اتمی و تیزهوشان (سمپاد) دسترسی پیدا کنید روی دکمهٔ زیر کلیک کنید.

آزمون‌ ورودی انرژی اتمی ششم به هفتم
آزمون‌ ورودی انرژی اتمی نهم به دهم
آزمون‌ ورودی تیزهوشان ششم به هفتم
آزمون‌ ورودی تیزهوشان نهم به دهم

​در بخش آزمون‌های بین‌المللی، منابع متنوعی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها برای شرکت در آزمون ریاضیات کانگورو و چالشِ معماهای ببراس آماده می‌شوید. ریاضیات کانگورو و چالشِ معماهای ببراس علاوه بر هیجانی از طریق برگزاری مسابقه ایجاد می‌کنند، منابع غنی و مهمی برای یادگیری ریاضی‌اند. به همین دلیل توجه مراکز آموزشی به شکل چشمگیری به این دو منبع آموزش ریاضی افزایش پیدا کرده است. در انستیتو ریاضیات سیستان برای آموزش ریاضیات توجه ویژه‌ای به این دو منبع داریم و برای هر کدام، دوره‌های با کیفیتی اجرا و محتوای مفصلی طراحی می‌کنیم. جهت دسترسی سریع‌تر به محتوای ریاضیات کانگورو و چالشِ معماهای ببراس روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

معماهای ببراس
ریاضیات کانگورو

در حال حاضر ​در بخش ریاضیات دانشگاهی به شکل موضوعی امکان دسترسی به محتوای محدودی فراهم است. انستیتو ریاضیات سیستان بیش از این به ریاضیات دانشگاهی خواهد پرداخت و به مرور منابع این بخش را فربه‌تر خواهد کرد. 

المپـیـــــــــــــــاد